מחירון צור קשר

מָה בּמִּשְׂחָקִיָּה

משחקיית בית ילדותי איננה עוד ג'ימבורי. היא משחקייה התפתחותית שנועדה ליצור את "העולם האמיתי" בגובה העיניים של הילד. בבית ילדותי פינות משחק מהעולם האמיתי: מרפאה, מכולת, סלון יופי ועוד. בחצר הבית שלל משחקי עץ ברוח האנטרופוסופיה, בית עץ קטן ושלל משחקי חצר נוספים. עבור הזוחלים שבחבורה, אנו מציעים גם מתחם כריות וכדורים לתינוקות, ואילו עבורכם, מטבחון קטן המציע שתייה חמה (אל דאגה, מדובר בשתייה אמיתית לחלוטין).
החצר של בית ילדותי
משחקי עץ ברוח האנטרופוסופיה, בית עץ ועוד

החצר

בחצר הפתוחה של בית ילדותי שלל משחקים טבעיים ברוח האנטרופוסופיה: אצטרובלים, עץ טבעי בצורות שונות, קוביות לבנייה, מריצה, לוח וגירים וגולת הכותרת: בית עץ קטן האהוב על הילדים במיוחד.
במשחק הקוביות הילד בונה ומעריך את גודל הקוביות ומספרן ומתמודד עם מושגי מרחב בניית מגדל היא עבודה אדריכלית של ממש עבור הילד. היא דורשת יצירתיות, פיתוח חוש אסתטי ומעוררת מוטיבציה לשנות את מבנה המגדל או לשפר את יציבותו. אגב כך הילד מתנסה בסוגיות הקשורות לשיווי משקל וכוח המשיכה.
שפנפנה
המכולת. סופרמרקט קטן לילדים

המכולת

חוויית הקניות בסופרמרקט קוסמת לילדים כבר מגיל צעיר מאוד, ואף טומנת בחובה כמה וכמה התנסויות התפחותיות חשובות. מה חסר לנו בבית? איפה הוא נמצא? האם זה הסוג שאנחנו מחפשים? ובגיל מאוחר יותר גם אתגרים בתחום החשבון. הילדים יוכלו להיות כאן הקונים או המוכרים (או גם וגם...). בכניסה למכולת יחכו להם גם "רשימות קניות" הכוללות תמונות אז גם אצלנו, ממש כמו בחיים האמיתיים, אפשר לבוא לקניות עם רשימה מסודרת, או לשמור על ספונטניות...
המכולת שלנו
דוקטור ילדותי

המרפאה

פה גדול... המשחק ברופא וחולה אהוב על ילדים מאוד. במרפאה הקטנה שלנו יש חדר רופא ובו ארון תרופות, ערכת רופא, מיטת חולה ופרגוד.
פינה זו עשירה בגירויים רבים ומאפשרת לילד לחוות תפקיד של מבוגר שאותו הם מכירים רק מהצד השני.
שרק נהיה בריאים...
מרפאת בית ילדותי
המטבח

המטבח

המטבח שלנו
תיאטרון בית ילדותי - אין סוף תלבושות ואביזרים

התיאטרון

שלל תלבושות ססגוניות במיוחד מחכות לכם בתיאטרון שלנו.
סלון יופי ומספרה

סלון היופי

ילדה מסרקת בבובה בסלון היופיסלון התסרוקות שלנו
חדר תינוקות

פינת הבובות

פינת הבובות מציעה לילדים מיטת בובות, עגלה, כיסא אוכל, וארונית בגדים קטנה (וכמובן, בובות). באופן מסורתי רבים רואים בכך "משחקים של בנות", אך גם בנים רבים נמשכים למשחקים אלו ומוצאים בהם סיפוק רב.
הילד ממלא כאן את תפקיד המבוגר האחראי עליו ונדרש להפעיל רגישות רבה, זיכרון, שיקול דעת ותכנון.
תחושת הסיפוק של הילד היא גדולה כשהצליח להרגיע בובה עייפה ורעבה או להשכיב אותה לישון. ולעתים, ממש בלי להתכוון, אנחנו גם יכולים ללמוד דבר או שניים על הטיפול שלנו עצמנו בילד שלנו, דרך העיניים שלו.
בובה נחה במיטת הבובות
הפינה לקטנטנים

הפינה לקטנים

אח קטן הגיע למשפחה. אנחנו יודעים - הוא מושלם, מקסים וגאון - נזר הבריאה. ובכל זאת, לשחק במטבח ובמכולת הוא עדיין לא יכול. בבית ילדותי מחכה לזוחלים (וגם לאלה שעוד לא) פינת כריות וכדורים לתינוקות קטנים. אח קטן עד גיל שנה איננו חייב בתשלום!
מתחם כריות וכדורים לקטנטנים
 

הרבה מחנכים והורים מבדילים בין זמן לימוד לזמן משחק מבלי לראות את הקשר בין השניים

ליאו בוסקאליה